یکشنبه، ۳ بهمن ۱۴۰۰, ۰۷:۰۵
 
«اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال»
اخبار

در هفدهمین نمایشگاه صنعت برق ساتبا در غرفۀ خود به ارائۀ مشاوره های تخصصی در زمینۀ شبکۀ هوشمند، مدیریت مصرف و انرژی های تجدیدپذیر پرداخت

در هفدهمین نمایشگاه صنعت برق ساتبا در غرفۀ خود به ارائۀ مشاوره های تخصصی در زمینۀ شبکۀ هوشمند، مدیریت مصرف و انرژی های تجدیدپذیر پرداخت
ساتبا نتایج پروژه ها و فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق به معرض دید بازدیدکنندگان گذاشت.

به گزارش دفتر روابط­ عمومی سازمان انرژی­ های تجدیدپذیر و بهره ­وری انرژی برق (ساتبا):

            ساتبا در هفدهمین نمایشگاه بین­ المللی صنعت برق که در تاریخ 13 آبان­ ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه­ های بین­ المللی تهران سالن خلیج فارس افتتاح گردید، حضور فعال یافت و به ارائه و معرفی فعالیت­ ها و نتایج پروژه­ های خود پرداخت.

            بنابراین گزارش: کارشناسان ساتبا در این نمایشگاه به ارائه و معرفی فعالیت­ های مهم این سازمان ازجمله روند سرمایه­ گذاری احداث نیروگاه­ های تجدیدپذیر و پاک، نواحی اجرایی طرح فراسامانۀ هوشمند اندازه ­گیری و مدیریت انرژی (فهام) در کشور، اجرای طرح کاهش تلفات شبکۀ توزیع و دست­ آوردهای آن، ارتقای کارآیی انرژی در بخش کشاورزی و نیروگاه­ های خورشیدی احداث شده توسط مشترکین خانگی و صنعتی پرداختند.

            براساس این گزارش: ازدیگر فعالیت­ های ساتبا در این نمایشگاه می ­توان به توزیع گستردۀ نشریات و ارائۀ مشاور­ه های فنی و تخصصی اشاره نمود. ضمناً جناب آقای دکتر صادق­ زاده معاون وزیر و رییس ساتبا در روز دوم این نمایشگاه ضمن حضور در غرفه نسبت به برگزاری جلسات با مخاطبین پرداخت.

            این گزارش می ­افزاید: این نمایشگاه به ­عنوان بزرگ­ترین دست­ آورد صنعت برق کشور در عرصۀ علمی و تحقیقاتی با حضور 458 شرکت داخلی و بیش از 310 شرکت خارجی به مدت 4 روز، در روز سه­ شنبه 16 آبان ­ماه سال جاری به­ کار خود پایان خواهد داد.
دفتر روابط ­عمومی سازمان انرژی­ های تجدیدپذیر و بهره ­وری انرژی برق (ساتبا)
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵
تعداد کلیک: ۱,۷۶۳
اظهار نظر و امتیاز دهی
میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) می‌باشد.